Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Mała Brytania w Ameryce / Little Britain USA

W związku z ogromną popularnością, jaką cieszy się Little Britain, David Walliams i Matt Lucas postanowili stworzyć nową serię TV. Tym razem serial umiejscowiono w kraju fast foodów, Monster Trucków, Muppetów, Michała Bielaka,... W państwie, gdzie prezydent "wierzy w pokojowe współistnienie ludzi i ryb" (cytat: George W. Bush), w stanie Alabama zabroniona jest gra w domino w niedzielę, a na Alasce obowiązuje zakaz budzenia niedźwiedzi ze snu zimowego w celu zrobienia im fotografii. Tak, tak moi mili! Witajcie w USA! Witajcie w Małej Brytanii w Ameryce!

Watch movie | Gouchy Boy | Angie Tribeca Online Assistir Angie Tribeca Dublado e Legendado Online HD 720p Um olhar satírico sobre a burocracia da força policial. Angie Tribeca (Rashida Jones) é veterana do Departamento Policial de Los Angeles (LAPD) há dez anos, para a Unidade de Crimes Realmente Hediondos (RHCU). Explorando o excêntrico, porém brilhante, grupo que investiga os crimes, revela informações pessoais e que esses homens e mulheres ...