Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Club de Cuervos

"Club de Cuervos" ma jednak większe ambicje niż tylko rozśmieszyć publikę. Do komediodramatu przybliża go zwłaszcza wątek Isabel, w którym bardzo dosadnie poruszono temat seksizmu. Umieszczenie twardej kobiecej postaci w tak konserwatywnym i patriarchalnym środowisku jak piłkarskie, musiało zaowocować wieloma konfliktami na tym tle, a jawna niesprawiedliwość, z jaką jest traktowana bohaterka, automatycznie ustawia naszą sympatię po jej stronie. Na szczęście twórcy nie poszli najłatwiejszą ścieżką i nie zrobili z Isabel bezbronnej ofiary systemu. Kobieta nie chce się podporządkować, ale gdy trzeba to potrafi zapanować nad swoim gorącym temperamentem i toczyć walkę "na chłodno". Choć sprawa nie jest łatwa, jeśli po uzyskaniu tytułu MBA musisz obserwować, jak prezydentem klubu zostaje twój brat, którego największym osiągnięciem jest wytrwanie sześciu tygodni w Instytucie Johana Cruyffa i skończony kurs na DJ-a. No i oczywiście fakt, że jest mężczyzną.

Barry Aird | Until Death Free Movie Download HD Download Until Death in 720p BluRay (1.2 GB)↓   Until Death Free Movie Download HD .Stowe is a filthy cop who is snared on heroin, and everybody loathes him. In view of a mishap he is put into a state of unconsciousness, and leaves it a superior individual. He awakens needing to put things right.Anthony Stowe is a dejected analyst dependent on ... | 2018 The Cloverfield Paradox